'; Vymáhání pohledávek
              
Přidat inzerát
Kategorie:
Reklama:
Vyhledávání:
Vyhledávaný text:
Stále vylepšujeme...

Pokud máte nějaký nápad, jak tu něco vylepšit, rozhodně se nebojte nám ho sdělit. Budeme jedině rádi.

Narazíte-li snad na nějakou chybu, určitě nám napište, vyřešíme to. Každý den se snažíme tento server vylepšovat a inovovat. Uvítáme vaše postřehy a připomínky.

Reklama:

Vymáhání pohledávek

Počet inzerátů v kategorii: 28 (zobrazeny 1 až 10)
Zobrazit: vše / nabídky / poptávky
Stránka:[1] 2 3   Další >>
Přidat inzerát do této sekce
ÚVEROVÉ FINANCOVANIE

Potrebujete peniaze, rýchle a spoľahlivé? sme k dispozícii na poskytnutie rýchleho a spoľahlivého úveru za menej ako 48 hodín:

1. Ľudia, spoločnosti aleb ...
Detail
10. prosince 2017 
Nabídka:  Finanční pomoc s pojištěním.
Finanční pomoc s pojištěním.

Nabízím půjčky jakéhokoliv druhu od 50000 do 100 000 kc jakémukoli občanovi, který je schopen splácet v dobré datum bez protokolu. Úroková sazba je 3% jedinečná po celou dobu splácení. Neváhejte a kontaktujte mě, jsem Vám k dispozici 24h / 24h.
E-mail: mariakamakova@seznam.cz
Detail
27. listopadu 2017 
Nabídka:  Vymáhání pohledávky
Vymáhání pohledávky. Hledáme firmu či fyzickou osobu, která se zabývá vymáháním pohledávek mimosoudní cestou a pomohla by nám vymoci pohledávky z dlužníka=fyzické osoby. Dlužník z oblasti Zlína. Dluhy cca 11-12 mil. Kč. Solventnost dlužníka existuje. Veškerá dokumentace ohledně pohledávek je k dispozici.Bez zálohy předem, spolupráce například na Příkazní smlouvu+Plné moci. Provize z vymožené částky až po vymožení dluhu. Více info na tel.a osobní setkání v oblasti Prahy.
Detail
Dobrý večer.
pro všechny vaše potřeby pomoci od 2000 € do 500000 €

Podnikové úvěry
* finanční
Investiční úvěr
* Auto úvěr
* Konsolidace dluhu
* Credit line
* Druhá hypoté ...
Detail
22. listopadu 2017 
Nabídka:  Rychlá půjčka: florianesoyares@gmail.com
Mám kapitál, který bude sloužit k poskytování krátkodobých a dlouhodobých zvláštních půjček od 50000 Kč do 10.000.000 Kč pro každého, kdo chce, aby byl tento úvěr vážný. Zájem ve výši 2% ročně v závislosti na půjčené částce, protože zejména nechceme porušovat zákon. Můžete splácet až 3 až 25 let v závislosti na výši úvěru. Je na vás, abyste prováděl měsíční platby. Požaduji pouze uznání certifikovaného ručně dlužného dluhu a některé části jsou také potřebné
Email: florianesoyares@gmail.com
Detail
Odkoupíme směnky a pohledávky, pokud nejsou předmětem exekučního řízení. Ceny se obvykle pohybují od 5 do 60 procent jejich nominální hodnoty. Směnky a pohledávky, které není možné odkoupit, lze vzít do správy a vymáhat je.

Chcete-li prodat směnku nebo pohledávku, zašlete úplné kopie listin, které předmět prodeje dokládají, tzn. úplnou kopii směnky, smlouvy nebo rozsudku apod. Vše stačí poslat jako přílohu e-mailu. Jestliže bude odkoupení možné, obdržíte o tom zprávu nejpozději do 5 dnů.

Platí pro celou ČR.
Detail
17. listopadu 2017 
Nabídka:  Ponuda kredita između privatnih 72h
Bok
Nudim zajmove svim iskrenim i poštenim ljudima; oni koji
trebaju kredit za 72 sata i koji su u mogućnosti vratiti novac
novac. Moj kredit započinje od 3000 € do 850.000 € uz stopu
Kamatna stopa od 3% godišnje za rok otplate od 1 do 25 godina
, kontaktirajte: dinaeugenias@gmail.com
Whatsapp: 0022967902577
Detail
11. října 2017 
Nabídka:  RYCHLÁ A BEZPEČNÁ NABÍDKA PŮJČKU V 48H
RYCHLÁ A BEZPEČNÁ NABÍDKA PŮJČKU V 48H

Dobrý den, Pro provedení projektu bez omezení přílišného rozpočtu máte možnost uzavřít smlouvu. Společná skupina nevládních organizací financuje vaši strukturu úvěrů, která vám pomůže získat rychlý kredit a má výjimečnou sazbu ve výši 3% rok Pro všechny vaše finanční potřeby, můžete nám napsat na naší e-mailové adrese: jeanfrank9696@gmail.com
Detail
06. října 2017 
Nabídka:  Finanční pomoc pro lidi v nouzi
Ahoj, pane / paní, zeptám se všech těch, kteří potřebují financování, aby vyjádřili, co nabízí peníze na získání důvěry ve výši 1-10000000 dolarů pro všechny, kteří mohou splácet úroky ve výši 3% ročně a od 1 do věku 35 let, v závislosti na požadované výši. Dělám to ve všech oblastech: jste uvízli, banka je zakázána a není v zájmu bank, nebo pokud máte nejlepší projekt a potřebujete financování, špatný úvěr nebo potřebujete peníze zaplatit účet, peníze investovat do podnikání. K našim zákazníkům uspokojíme do 72 hodin od jejich dobře formulovaného úvěru. Pokud skutečně potřebujete peníze na tento úvěr v dobrém stavu, kontaktujte mě dnes a získejte půjčku do 72 hodin. Kontaktujte mě prosím pro zprávu nebo e-mail:
Detail
05. září 2017 
Poptávka:  Jediný veriteľa úprimný Som svedkom
Ahoj

Na okraji propasti, která byla několikrát roztrhaná, jsem ztratil veškerou naději, protože jsem chtěl získat půjčku ve výši 50.000 eur, ale slyšel jsem o paní Angele MAURIN ...
Detail
Zobrazena stránka: 1 ze 3
Stránka:[1] 2 3   Další >>